Nasze projekty

ALB LOGISTICS

Prowadzimy spedycje oraz działalność logistyczną w czterech lokalizacjach o łącznej powierzchni 13 200 m2. Prowadzimy także dla naszych klientów Skład Podatkowy (magazynowy) dla towarów akcyzowych.

ALEMOTO

ALEMOTO

Platforma web i aplikacja mobilna pozwalająca na spersonalizowany zakup samochodów, części oraz usługi concierge “tu i teraz” dla motoryzacji.

MOTIVA HR

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i rekrutacji kandydatów w branży motoryzacyjnej, wykorzystując innowacyjne metody w badaniu dopasowania kandydatów.

1PRIMO

Marka stworzona wspólnie z włoską grupą OMR - producentem części na pierwszy montaż dla wiodących marek samochodowych przeznaczonych na globalną ekspansję.

vehicle parts

CarPunkt

To market place dla kierowców, który oferuje konkurencyjne ceny RO internetowe z możliwością odbioru bez dodatkowych opłat w 60ciu punktach w całej Polsce. Tym samym dajemy możliwość małym hurtowniom na ekspansje swojego zasięgu.

COSMA CANNABIS

Nowa marka suplementów OTC skierowanych do aptek. Sprawdzamy nową gałąź szeroko dostępnych produktów CBD. Wierzymy w moc Kanabidiolu.

MOTIVA SOLUTIONS

Organizujemy krajowe i międzynarodowe transporty. Nasz doświadczony zespół spedytorów - ekspertów logistyki, poprzez znajomości wielu języków, optymalizuje łańcuchy logistyczne i sprawnie współpracuje z międzynarodowymi firmami.

MOTIVA SALESFORCE

Tworzymy system plug’n play dla branży aftermarket by budować siłę sprzedaży internetowej w oparciu o potencjał magazynowy i kompetencyjny partnerów lokalnych.

Noviran

NOVIRAN

Produkcja niealkoholowych środków dezynfekcyjnych do użytku profesjonalnego i powszechnego. Opatentowana technologia zapewniająca wielodniową ochronę przed patogenami. Idealne do walki w czasach Koronawirusa.

POLSKA CZYSTA ENERGIA

Nasze działania obejmują cały cykl funkcjonowania projektów fotowoltaicznych, od etapu green field, przez uzyskanie niezbędnych pozwoleń i pracę projektowe po budowę i eksploatację gotowych instalacji.

ROWE POLSKA

ROWE POLSKA

Joint-venture z niemiecką spółką ROWE Mineralolwerk GMBH. Wprowadzenie największego niemieckiego producenta olejów silnikowych na Polski rynek.

MTEAM

Uzdolnieni developerzy, wymagające projekty. Wystarczająco to za mało - dążymy do doskonałości, sky is the limit straciło na aktualności.

MOTIVA SALES

Kompleksowe rozwiązanie dla dystrybutorów, producentów, importerów produktów przeznaczonych do sprzedaży w Internecie.

MOTIGO24

Zadaniem platformy MOTIGO24 nie jest gromadzenie jak największej ilości ofert i zapytań lecz skuteczne dobieranie optymalnych ofert dla klienta oraz przystosowanie całego procesu procesu do jego potrzeb.

LOGO MOTIVA
Contact Us
Follow Us