CZĘŚCI ZAMIENNE

1PRIMO to marka części produkowanych przez fabryki należące do grupy OMR Automotive,światowego lidera w produkcji części samochodowych na pierwszy montaż dla wiodących koncernów samochodowych. Logo OMR Automotive można znaleźć na elementach silnika, zawieszenia, układach hydraulicznych, hamulcowych zarówno marek popularnych jak i najbardziej ekskluzywnych marek samochodowych.

 

Przy produkcji 1PRIMO zastosowano dokładnie te same materiały, procesy i procedury kontroli jakości co przy produkcji kierowanej na pierwszy montaż.Dzięki temu dostarczamy naszym klientom części o najwyższych parametrac

OMR AUTOMOTIVE to włoski koncern motoryzacyjny z ponad 100-letnią tradycją. W swoich siedemnastu fabrykach zatrudniających ponad 3.200 osób produkuje części silnikowe, elementy zawieszenia i nadwozi na pierwszy montaż dla wiodących światowych koncernów motoryzacyjnych. Części oferowane pod naszą marką pochodzą dokładnie z tych samych linii produkcyjnych i zostały wyprodukowane z tych samych materiałów i z zachowaniem identycznych procedur i reżimów technologicznych co elementy przeznaczone na pierwszy montaż przez producentów samochodów.

LOGO MOTIVA
Contact Us
Follow Us

Copyright © 2021. All rights reserved.