IT | DEVELOPERS | PROJECTS | APPLICATIONS 

O nas

Motiva Technology jako część grupy kapitałowej Motiva zrzesza specjalistów w swojej dziedzinie. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem spółek grup Motiva i partnerów na wyspecjalizowanych developerów  otworzyliśmy projekt Motiva Technology.

Postępująca digitalizacja współczesnego świata wymusiła zmiany w postrzeganiu biznesu. Spotkania „face to face” przeniosły się na płaszczyznę zdalną a zakupy stacjonarne wymieniliśmy na ecommerce.  Nurt cyfryzacji narzuca konieczność dostosowania się do obecnych trendów, a odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest Motiva Technology. „Good enough” to za mało – rozpoczynając projekt Alemoto wymagaliśmy perfekcji, której nie byliśmy w stanie znaleźć na rynku. Podobno jeśli chcesz coś mieć dobrze zrobione, zrób to sam – i zrobiliśmy! 

Motiva Technology to więcej niż zespół developerów. Jesteśmy firmą, która rozumie Twoje potrzeby – sami przeszliśmy wielokrotnie drogę od pomysłu do stworzenia software’u. W naszym zespole znajdziesz specjalistów z każdego obszaru – poczynając od Project Managera na wyspecjalizowanych developerach kończąc. Nieustannie poszerzamy nas zespół – w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia 🙂 Jeżeli w firmie cenisz otwartość, przejrzyste zasady i nie wyobrażasz sobie życia bez rozwoju i wyzwań… to szukamy właśnie Ciebie! 

Jesteśmy dla ciebie

Od pierwszego kroku do ostatniego. Tworzymy przyszłość razem – z indywidualnym podejściem, rozwiązaniami szytymi na miarę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Aplikacja

O nas

Projekt Alemoto

"Jeżeli przegapisz termin wprowadzenia produktu na rynek, wartość biznesowa będzie równa zeru"
Pollyanna Pixton
founding partner of Accelinnova

Nie przegap swojej szansy!

Future starts now!

itprojects @motivagroup .pl

LOGO MOTIVA
Contact Us
Follow Us