Rozwój platform

Nasz zespół deweloperów stworzy dla Ciebie wyjątkowe aplikacje mobilne, na tableta oraz desktopowe. Naszym piorytetem jest Twoje zadowolenie oraz user experience na najwyższym poziomie.

Zespół specjalistów

W ciągu 2 miesięcy udało nam się pozyskać aż 50 wszechstronnie utalentowanych programistów. Dzięki temu, prężnie rozwijamy się jako punkt kompleksowej obsługi. Ułatwiamy skomplikowane procesy oraz szybko radzimy sobie z każdym wąskim gardłem.

Wsparcie produktu

Nasi certyfikowani programiści, w pełni zaimplementują nowe oprogramowania oraz zintegrują je w strukturę każdej organizacji. Nasze działania obejmują także całkowite wsparcie po kreacji kodów - przy wszelkich zmianach i aktualizacjach systemu.
Nasi eksperci specjalizują się w wielu branżach

MOTORYZACJA
ROLNICTWO
LOTNICTWO
E-LEARNING
FINANSE
GAMING
OPIEKA ZDROWOTNA
HOTELARSTWO I PODRÓŻE
ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM
SPOTKANIA I WYDARZENIA
NIERUCHOMOŚCI
HANDEL
ŁAŃCUCH DOSTAW
TRANSPORT

Współpraca „na żywo”

Dzięki biurom w Europie, nasi deweloperzy współpracują z Tobą w jednej strefie czasowej. Nawet nie poczujesz, że członkowie Twojego zespołu rezydują w innym kraju. Stawiamy na 100% zaufanie. Praca programistów rozliczana jest nieprzerwanie, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard usługi. 

Skalowalność naszych rozwiązań

Przy każdym nowym projekcie robimy jego dogłębną analizę. Identyfikujemy wszystkie obszary rozwoju, które przyniosą Ci maksymalną zyskowność. Na tle tych potrzeb, w trakcie naszej współpracy swobodnie dobieraj ilość członków w zespole. W zależności od etapu realizacji projektu, w łatwy sposób zwiększaj lub zmniejszaj liczbę zatrudnionych programistów. 

Jesteś jedynym właścicielem kodu źródłowego

Większość firm softwarowych nie chce przekazywać praw autorskich swoim klientom. Chcą mieć pewność, że klienci nie zaczerpią pomocy u konkurencji. W Motiva technology jest inaczej – nawiązując z nami umowę, zostajesz jedynym właścicielem kodu źródłowego oraz jego praw autorskich.

IT | DEVELOPERS | PROJECTS | APPLICATIONS 

O nas

Motiva Technology jako część grupy kapitałowej Motiva zrzesza specjalistów w swojej dziedzinie. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem spółek grup Motiva i partnerów na wyspecjalizowanych developerów  otworzyliśmy projekt Motiva Technology.

Postępująca digitalizacja współczesnego świata wymusiła zmiany w postrzeganiu biznesu. Spotkania „face to face” przeniosły się na płaszczyznę zdalną a zakupy stacjonarne wymieniliśmy na ecommerce.  Nurt cyfryzacji narzuca konieczność dostosowania się do obecnych trendów, a odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest Motiva Technology. „Good enough” to za mało – rozpoczynając projekt Alemoto wymagaliśmy perfekcji, której nie byliśmy w stanie znaleźć na rynku. Podobno jeśli chcesz coś mieć dobrze zrobione, zrób to sam – i zrobiliśmy! 

Motiva Technology to więcej niż zespół developerów. Jesteśmy firmą, która rozumie Twoje potrzeby – sami przeszliśmy wielokrotnie drogę od pomysłu do stworzenia software’u. W naszym zespole znajdziesz specjalistów z każdego obszaru – poczynając od Project Managera na wyspecjalizowanych developerach kończąc. Nieustannie poszerzamy nas zespół – w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia 🙂 Jeżeli w firmie cenisz otwartość, przejrzyste zasady i nie wyobrażasz sobie życia bez rozwoju i wyzwań… to szukamy właśnie Ciebie! 

Jesteśmy dla ciebie

Od pierwszego kroku do ostatniego. Tworzymy przyszłość razem – z indywidualnym podejściem, rozwiązaniami szytymi na miarę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Aplikacja

O nas

Projekt Alemoto

"Jeżeli przegapisz termin wprowadzenia produktu na rynek, wartość biznesowa będzie równa zeru"
Pollyanna Pixton
founding partner of Accelinnova

Nie przegap swojej szansy!

Future starts now!

itprojects @motivagroup .pl

LOGO MOTIVA
Contact Us
Follow Us